default logo

Hakkımızda

Good-HandshakeBeta Ofis Ürünleri 2012 yılının ilk çeyreğinde kurulmuş olup, geçmiş yıllara dayanan engin pazar tecrübemiz ve deneyimli personeli ile sizlere kırtasiye ve kurumsal tedarik hizmetleri sektöründe hizmet vermeye başlamıştır.
Sektörün güçlü toptancıları ve ithalatçıları ile yaptığı işbirliği anlaşmaları sayesinde firmamız portföyünü hızla genişletmiş ve kurumsal tedarik sektöründeki pazar payını artırmıştır.

Firmamız portföyünde tekstil sektöründen restaurantlara, avukatlık bürolarından özel eğitim kurumlarına kadar sektörel anlamda çözüm sunduğu birçok firma bulunmaktadır.

VİZYONUMUZ
Şirketinizin değerlerini göz önünde bulundurarak talep etmiş olduğunuz ürünleri uygun fiyat ve hızlı teslimat anlayışı ile kullanımıza sunabilmek, bu anlayış içersine kurumsal yapımızdan ve teknolojik alt yapımızdan faydalanarak verimli bir şekilde hizmet sağlamaktır.

MİSYONUMUZ
Bilimsel ve teknolojik mantığı ön planda tutarak profesyonel disiplin anlayışıyla uzman kadromuz ve dinamik bir ekip çalışması ile hızlı, etkin ve kaliteli hizmetleri
müşterilere en etkin şekilde sunmak ve onların faydalanmasını sağlamktır.
Müşterilerimizin maliyetlerini düşürüp iş verimliliğini arttıran çözümler sunarak sürekli büyüyerek paylaşılacak değerler yaratmaktır.
Sadece satış hizmeti değil satış sonrası ürünlerin kullanım verimliliği konusunda müşterilerimizi bilgilendirmek, ve art değerler oluşturmaktır.

TEMEL DEĞERLERİMİZ
Bedeli tahsil edilmemiş hizmeti vermemek, bedeli ödenmiş hizmeti hakkıyla yerine getirmektir.